Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Обіцянки придбати комунальні автобуси були маніпуляцією Каспрука, – депутат

Фото: cv.cv.ua
Володимир Бешлей каже, що Чернівці не здатні зараз закупити 450 автобусів
 
Колишній міський голова Олексій Каспрук маніпулював, коли після запровадження транспортного експерименту обіцяв активно закуповувати комунальні автобуси. Про це у програмі «Відверто зі Світланою Поляк» на радіо «Буковинська хвиля» 100.0 FM заявив депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей.
 
– Місто ніколи не зможе закупити 450 автобусів. Крім того, цей ринок має бути конкурентний. Щоби відмовитися від нинішніх перевізників, нам треба залучити інших. Проте, поки що черги з інших підприємців-маршрутників немає. Тому ми зараз повинні звернути увагу і створити такі умови на ринку, щоби підприємцям було цікаво заходити в місто та вкладати гроші у придбання транспорту, – каже Володимир Бешлей.

 
 
Але, разом із цим, потрібно думати і про чернівчан – поліпшити якість перевезень. На думку депутата, ці процеси повинні бути паралельними. Розвиток транспортної системи в місті нині є найбільш пріоритетним напрямком для міської ради, разом із ремонтом доріг. Водночас, пан Володимир обіцяє, що найближчим часом повернуться і соціальні проїзні.
 
– Уже є відповідне рішення виконавчого комітету. Найближчим часом плануємо відновити таку пільгу. Сьогодні економічна ситуація в країні складна і стає ще складнішою. Тому мусимо подбати про чернівчан, які віддали свої сили, здоров’я, знання для Чернівців, і які отримують мізерні пенсії та соціальні виплати, – каже депутат.
 
За словами Володимира Бешлея, з міського бюджету вже виділили необхідні кошти для реалізації проекту та оголосили конкурс на дизайн квитка. Чекати на пільговий проїзд у маршрутках незахищеним верствам населення залишилося недовго.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж