Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

П’ять гривень за проїзд – тариф, взятий зі стелі, – депутат

За словами Володимира Бешлея, економічного обґрунтування вартості проїзду і досі немає
Питання про підвищення вартості проїзду у місті піднімати поки що передчасно, адже перевізники і досі не подали у міську раду відповідних розрахунків із економічним обґрунтуванням нових тарифів. Про це розповів депутат фракції партії «Рідне місто» у міській раді Володимир Бешлей у програмі «Пряма відповідь» на ТРК «Чернівці».

– Нещодавно міський голова Олексій Каспрук переконував, що потрібно підвищувати ціну на проїзд до 5 гривень, це економічно обґрунтований розрахунок, перевізники зупиняться, 5 гривень – і не менше. Але у мене запитання до Олексія Каспрука: а звідки ви взяли 5 гривень? Перевізники досі не подали розрахунки у міську раду. П’ять гривень взяли зі стелі, – заявив депутат.  
Володимир Бешлей також повідомив, фракція «Рідне місто» наполягає, що розглядати питання про підвищення тарифів узимку не можна, треба дати людям пережити холоди.

– Щодня відправляю сина в школу, 400 гривень на місяць йому потрібно тільки на транспорт, а якщо у родині двоє, троє дітей, та ще й батькам треба діставатися до роботи? Виходить,  півтори- дві тисячі гривень на місяць треба віддати перевізникам, – обурюється Володимир Бешлей.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж