Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Садочок у Ленківцях готовий до відкриття

Будівництво на об'єкті повністю завершено
Будівництво нового садочка у Ленківцях завершилося до Дня міста. Про це у програмі Суть речей в ефірі Радіо 10 повідомив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан. 
 
«Як планували, до Дня міста, завершили садочок у Ленківцях. Але відкриття зробимо на тиждень чи два пізніше. Не можна закінчити будівництво садочка і одразу запустити дітей. Спочатку треба все перевірити, подивитися, як працює опалення, чи немає ніде проблем, і тільки після того діти підуть в садочок. Але роботи всі завершені. Плануємо відкриття через тиждень – на Покрову», – повідомив Василь Продан.
 
Під час серпневої сесії міської ради Василь Продан заявив: якщо садочок у Ленківцях, не буде відкритим до Дня міста - 2018, усі чиновники, причетні до цього будівництва, будуть притягнені до відповідальності.
 
Новий дошкільний заклад будують з 2015. З року в рік Олексій Каспрук говорив, що об’єкт невдовзі буде зданий в експлуатацію. Зокрема усунутий за бездіяльність мер торік обіцяв, що до Дня міста - 2017 садочок обов'язково відкриють. Однак через цілу низку проблем та порушень об'єкт тоді так і не здали в експлуатацію. Діти з мікрорайону тим часом навчалися не у спеціалізованому корпусі, а в будівлі місцевої школи.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж