Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Хворіє на ногах: перебуваючи на лікарняному, Сергій Мартинюк зустрівся з директором однієї з гімназій

Фото: Андрія Жилкіна
За день до закінчення відпустки головний освітянин міста оформив лікарняний, аби відтягнути своє звільнення
Начальника управління освіти Чернівецької міської ради Сергія Мартинюка, який нещодавно взяв лікарняний, помітили на вулиці Турецькій у компанії директора гімназії N6. Відповідну світлину опублікував на своїй сторінці у Facebook активіст Андрій Жилкін.
 
«Яка гарна новина! Дуже хворий керівник освіти міста вже одужав та зустрівся сьогодні з директором гімназії N6 на вул. Турецькій. Чи щє хворіє?», – йдеться у дописі.
 
Нагадаємо, після припинення повноважень Олексія Каспрука наближений до екс-мера Сергій Мартинюк пішов у відпустку майже на 90 днів. Отримав головний освітянин 80 тисяч гривень відпускних та 45 тисяч – матеріальної допомоги. 
 
За день до закінчення відпустки головний освітянин міста оформив лікарняний, аби відтягнути своє звільнення, адже секретар міської ради  Василь Продан неодноразово зазначав: коли Мартинюк вийде з відпустки – його звільнять. Бо ж окрім відвертого саботажу, мерія отримала декілька зауважень від правоохоронних органів та попередження Чернівецької ОДА стосовно того, що «міське управління освіти – найгірше в області з використання коштів». До слова, депутатській корпус неодноразово вимагав звільнення Сергія Мартинюка з посади за непрофесіоналізм та корупційні скандали в міській освіті, але екс-мер ігнорував думку народних обранців. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж