Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Десятикласники чернівецької школи №33 сьогодні розпочали навчання

Про це на сесії повідомив начальник управління освіти міської ради Сергій Мартинюк
Учні 10 класу чернівецької школи №33 від сьогодні приступили до навчання. Про це на сесії міськради повідомив начальник управління освіти Сергій Мартинюк.

– Сьогодні директор школи мені повідомила, що 16 дітей сіли за парти та їм видали підручники, – зазначив освітянин.

Нагадаємо, що батькам десятикласників за день до свята першого дзвоника повідомили про те, що клас розформовують через недостатню кількість учнів і дітей доведеться переводити до інших шкіл. Сергій Маринюк визнав, у ситуації, що склалася, є вина управління освіти. Проте головний освітянин міста вважає, що не впоралася із обов'язками і адміністрація школи. 
 
Депутатів також обурив коментар Сергія Мартинюка, який він два напередодні одному із чернівецьких видань. Він, зокрема, сказав:
«Як на мене, такий клас не має права на існування. Але оскільки адміністрація закладу, можливо, дещо невчасно повідомила батьків, то цього року десятий клас буде відкритий. Але ми у грудні разом із журналістами проведемо контрольні зрізи. І ви побачите грамотність учнів такого малочисельного класу. Ці учні будуть, повірте мені, ніякі. Але вони хочуть – нема проблем», – заявив головний освітянин міста.

За сказане Сергій Мартинюк вибачився, пояснивши, що інтерв’ю давав на ходу і мав на увазі не те, що діти будуть ніякі, а що результати зрізів виявляться поганими.
Депутат Любов Сорохан запропонувала, аби із учнями школи №33 попрацювали психологи, адже вони отримали значну моральну травму. 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж