Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Обладнання для «шведських столів» іржавіє у школах Чернівців

На марміти та столи витратили 100 тисяч гривень 
2015 року у трьох школах Чернівців запровадили своєрідний експеримент – харчування учнів за системою «шведського столу». Для цього навіть закупили спеціальне обладнання, на яке витратили 100 тисяч гривень. Однак нововведення себе не виправдало, а дорогі марміти та столи іржавіють у школах. Про це на своїй сторінці у суспільній мережі facebook повідомила депутат Аліна Олевич.
 
«Пам‘ятаєте «суперексперимент» Каспрука і Мартинюка 2015-го року, коли в школах запровадили «шведські столи»?

Тоді у трьох ЗОШ: №6, 16 та 28 – дітей почали годувати сніданками за такою системою. Ініціатори гучно на телекамери заявляли про переваги даного харчування: діти обирають страви за бажанням та лише таку кількість їжі, яку з‘їдають. Крім цього, перевагами називали і постійний підігрів їжі. Досвід, мовляв, перейняли у Молдови.

Так от, за спеціальне обладнання (марміти, столи) тоді заплатили майже 100 тисяч гривень!

У результаті експеримент провалився, адже з'ясувалося, що 50% їжі у школах просто йшли у смітник.

Я спілкувалася з працівниками харчоблоків, там кажуть: користуватися цим обладнанням їм не дозволяють, хоча воно за актами передано їм (можна було б використовувати їх, як роздачу). Але й продавати управління освіти ці прилади теж не поспішає. Так воно і припадає пилюкою та ржавіє вже майже півтора року! Лежать собі 100 тисяч гривень, і нікому в управлінні освіти до них діла нема...», – ідеться у дописі.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж