Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

НКРЕКП затвердила інвестиційну програму Чернівціводоканалу на 2018 рік

Попередній керівник водоканалу Анатолій Чабан мав її затвердити ще торік, через що підприємство втратило 17 мільйонів гривень
Сьогодні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила план розвитку КП «Чернівціводоканал» на 2018 рік.
 
«Інвестиційна програма на 2018 рік передбачає заходи на суму 8 млн. 431 тис. грн. Плануємо виконати програму у повному обсязі. На сьогодні вже виконали заходи на 2 млн. 700 тис. грн. та оголосили два тендери на 3 млн 200 тис. грн. Це закупівля 5 засувок для насоно-очисних споруд та автомобіль для очистки каналізаційних мереж», – повідомив під час засідання НКРЕКП директор КП «Чернівціводоканал» Борис Максимюк.
 
За його словами, з інвестиційної програми 2017 року залишилися майже 2,5 млн. грн., які планують використати цього року.
 
Окрім того, як повідомив під час прямої  трансляції у Facebook секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, попередній керівник водоканалу Анатолій Чабан мав затвердити програму розвитку комунального підприємства на 2018 рік ще торік.
 
«На жаль, лише сьогодні ця програма розглядається. Попередній керівник міста (Олексій Каспрук - ред.) жодного разу за 4,5 роки не був на засіданні НКРЕКП. Постійно у нього знаходилися інші справи. Тож підприємство втратило 17 мільйонів гривень лише тому, що програма не була завершена», – додав Василь Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж