Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пішов з життя відомий чернівецький психіатр


Асистенту кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка Василю Курику було 83 роки
21 листопада на 83 році пішов з життя асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка Василь Іванович Курик. Про це повідомили на сайті БДМУ.
 
Народився Василь Іванович 1 квітня 1935 року у селі Коритне Вижницького району Чернівецької області. У 1952 році вступив на навчання до Чернівецького державного медичного інституту, який закінчив у 1958 році.


Впродовж 1958-1961 року працював головним лікарем Чернівецької обласної психіатричної лікарні №2. З 1961 року по 1964 рік навчався у очній аспірантурі при кафедрі нервових хвороб Чернівецького  державного медичного інституту, по закінченні якої захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук на тему: «Клініко-ангіографічні паралелі при судинних захворюваннях головного мозку». 10 лютого 1966 року рішенням ВАК отримав учений ступінь кандидата медичних наук. Після закінчення аспірантури у 1964 році був обраний асистентом кафедри психіатрії Чернівецького державного медичного інституту.


Василь Іванович – автор та співавтор 134 наукових друкованих праць, 7 раціоналізаторських пропозицій, співавтор методичних рекомендацій для студентів медичного факультету «Загальна психопатологія» (Чернівці, 1966); навчальних і навчально-методичного посібника для студентів «Невідкладна допомога у психіатрії» (Чернівці, 1999).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно