Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До Чернівців завітає посол Норвегії

Фото: telekritika.ua
Він вручатиме випускні документи слухачам курсів 
4 грудня до Чернівців з офіційним візитом приїде Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестад. Дипломат завітає до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з почесною місією - вручити випускні документи слухачам курсів перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей. 
 
Випускники навчалися на економічному факультеті в рамках норвезько-українського проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні» та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.
 
В Україні міжнародний проект реалізується з 2003 року і за п’ятнадцять років свого існування став одним з наймасштабніших та найтриваліших на території України. Послугами проекту скористалися більше 9000 військовослужбовців та членів їхніх сімей.

За останні дев’ять семестрів (з осені 2014 року по грудень 2018 р.) в Чернівецькому університету перепідготовку пройшли 264 військовослужбовці та члени їхніх сімей, серед яких третина – учасники АТО.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж