Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До Чернівців приїде військовий аташе Норвегії

Представники норвезького університета три місяці вчили звільнених у запас українських військових
За фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та в співпраці з Університетом Норд (м. Будо, Норвегія), звільнені в запас військовослужбовці та члени їх сімей проходили трьохмісячне навчання на базі економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Організація та управління підприємницькою діяльністю» в рамках реалізації спільного українсько-норвезького проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей в Україні».

Міжнародний проект реалізується з 2003 року і за тринадцять років свого існування став одним з наймасштабніших та найтриваліших на території України. Послугами проекту скористалися близько 7000 військовослужбовців та членів їх сімей.

В урочистих заходах візьмуть участь військовий аташе Королівства Норвегії капітан 2-го рангу Ханс Петер Мідттун, представники Міжнародного фонду соціальної адаптації, керівництво університету, викладачі та слухачі курсів перепідготовки.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: прес-служба ЧНУ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж