Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Продан розповів, які вулиці ремонтуватимуть цьогоріч

Із майже півсотні об’єктів 36 не мають відповідної документації для проведення тендерів Цьогоріч у програмі щодо ремонту доріг було передбачено відновлення 46 об’єктів. Як повідомив на своєму брифінгу секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, наразі провели тільки 6 тендерів з ремонту доріг на вулицях Білоруській, Корсунській, Огінського, а також тротуарів на Руській, 279 (Алея Небайдужості) та Мусоргського.
 
Договори з підрядниками цьогоріч уклали щодо 9 об’єктів: Гагаріна, Січових Стрільців, Переяслівської, Герцена, Суворова, Демократичної, Ковалевської, Липковської та тротуарів на вулиці Сімовича. За словами секретаря міськради, у процесі відновлення дорожнього покриття на вулицях міста в мерії стикнулися з низкою проблем.
 
– Не так легко приступити сьогодні до ремонту доріг, тому що з 46 на 36 об’єктах відсутня навіть проектно-кошторисна документація або експертиза. Станом на 29 серпня ми залучили проектні інститути з Івано-Франківська, Києва, Одеси для розробки необхідних паперів, – повідомив Василь Продан.
 
Головним завдання міської ради буде відновити асфальт на проспекті Незалежності (від вулиці Головної до Героїв Майдану), а також на вулиці Героїв Майдану (від кільця поблизу проспекту Незалежності до Щербанюка).
 
– Найближчими днями розпочнемо ремонт доріг на Дзержика, Винниченка Січових Стрільців, Щербанюка, Вільде. Сьогодні роботи стартують на вулиці Кармелюка (від залізничного переїзду до Руданського). Після цього візьмемося за вулицю Щербанюка від Героїв Небесної Сотні до Аксенина, – розповів Василь Продан.
 
Крім того, зі слів нинішнього очільника міста, Щербанюка з асфальтованої вулиці перетворюється на гравійну. Раніше в міськраді планували проводити ремонтні роботи тільки з заміною комунікацій.
 
– Проте, ми 2 роки вже чекаємо з держбюджету кошти для цього і можемо прочекати ще років зо п’ять. У зв’язку з цим вирішили власними силами взятися за відновлення там асфальтного покриття. Керівник водоканал запевнив, що стан мереж на цій вулиці дозволяє проводити там ремонт, – резюмував Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж