Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Бурбак звинуватив чинну владу Чернівців у активній роботі над відновленням міста

Водночас народний депутат забув вказати, що такі виклики перед новою командою поставив його соратник Олексій Каспрук Народний депутат України Максим Бурбак звинуватив чинну владу Чернівців у… активній роботі над відновленням міста. Про це він написав на своїй сторінці у facebook, висміявши те, що комунальники після поліпшення погоди поновили роботи над дорогами столиці Буковини. Водночас народний депутат забув вказати, що такі виклики перед новою командою в Чернівцях поставив його політичний соратник, усунутий за бездіяльність мер Олексій Каспрук, довівши Чернівці до занепаду.
 
Насправді ж, народний депутат навряд чи надто переймається долею нашого міста. Він вдосталь продемонстрував свою любов до Чернівців ще на посаді Міністра інфраструктури. Столиця Буковини за його керівництва не лише так і залишилася «транспортним апендиксом», але й погіршила своє залізничне сполучення з іншими містами нашої держави. Зате сам горе-міністр, тепер уже з префіксом «екс», «засвітився» у чималій кількості схем із морськими портами та аеропортами нашої держави, а також у корупційному скандалі з колишнім очільником «Укрзалізниці» Борисом Остапюком.
 
 
Вочевидь, нардепові Бурбаку байдужа доля не лише міста, в якому він ріс, але й усієї України. Він не соромиться щороку вимагати грошові компенсації від держави за проживання в готелі «Київ», розташованого майже навпроти будівлі Верховної ради.

Бурбак звинуватив чинну владу Чернівців у активній роботі над відновленням міста

 

Саме із вікна цього готелю Максим Бурбак опублікував знімок засніженого Києва та написав: «Чернівецьким дорожникам та керівникам-запроданцям, які із завзяттям почали ремонтувати дороги в Чернівцях, нагадую – зараз в Україні лютий місяць, ЗИМА!!! Це на випадок, якщо метеорологи та місцеві ЗМІ хочуть знов вас ввести в оману!».
 
Одна доба в «економ» чи «стандарт» номері цієї установи вартує близько 2 тисяч гривень. Вартість проживання у «напівлюксах» та «люксах» є вищою у півтора-два рази. Себто місяць його проживання обходиться державі у 60-120 тисяч гривень. А рік – у космічні півтора мільйона.
 
Та Максим Бурбак не соромиться щороку вимагати такі державні компенсації. Певно, нардеп більше переймається тим, як утримати контроль над Чернівцями, втративши своїх маріонеток на ключових посадах у місті.
 
Адже зовсім забув поцікавитися тим, що розвинені обласні центри в Україні продовжують працювати над облаштуванням дорожнього покриття цілорічно, не зупиняючись навіть взимку.
 
Зокрема, міський голова Львова неодноразово наголошував на тому, що ремонт на дорогах міста вони проводять постійно. Адже більшість підготовчих робіт для відновлення доріг сучасні технології дозволяють виконувати навіть у мороз.
 
Та нардеп Бурбак не боїться демонструвати власну некомпетентність у питанні дорожнього господарства, висміюючи те, щочернівецькі комунальники поновили роботи з ремонту доріг, яких майже не залишилося після керування містом Олексія Каспрука.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж