Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Бурбак хоче «видоїти» з Чернівців півмільйона гривень», – політолог

Депутат планує безкоштовно отримати приміщення у центрі Чернівців 
Депутат від «Народного Фронту» Максим Бурбак хоче нагріти чернівецьку громаду щонайменше на півмільйона гривень. Про це йдеться у дописі на сторінці політолога Михайла Шморгуна у мережі facebook. Як відомо, депутат клопотав про виділення приміщення під свою приймальню на вулиці Сковороди,1.

«Ще одна теза про приміщення в центрі Чернівців, яке Бурбак хоче отримати безкоштовно для роботи свого «Народного Фронту». Отже завдяки Grygorii Sorochan вдалося відкопати відомості про те, що попередній орендар «Укртелеком» платив за оренду майже 15 тисяч гривень. Це в цінах 2013 року.

Отже Бурбак просить передати безкоштовно приміщення на Сковороди на 26 місяців. Отримуємо 15 000 * 26 = 390 000. Це мінімальний мінімум. Реально, якщо те приміщення провести через чесний конкурс – це буде близько 500 000 гривень за 26 місяців.

З одного приміщення (!!!) Бурбак хоче видоїти з міста, на шару, півмільйона гривень. Бурбак кричить з усіх ефірів, що це фейк і його розпускає «рука Москви» і «5 колона».

Але, як на мене, це просто грабіж міста і дерибан Чернівців. Якщо виконком прийме рішення на користь «земляка», то гріш йому ціна...», – написав Михайло Шморгун.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж