Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За 2018 рік на Буковині було виявлено рак у понад двох тисяч людей

Фото: 24.kz
Кількість пролікованих в онкодиспансері торік зросла і становила 9 тисяч пацієнтів
Протягом 2018 року в Чернівецькій області було вперше виявлено 2200 випадків онкозахворювань. Про це повідомляє департамент охорони здоров'я Чернівецької ОДА. За інформацією головного лікаря обласного онкологічного диспансеру Іллі Тащука, цей показник майже на такому ж рівні, як і у 2017 році. А ось кількість пролікованих у стаціонарних відділеннях онкодиспансеру торік зросла і становила 9 тисяч пацієнтів. У 2017 році цей показник складав майже 8,5 тисяч пролікованих хворих.

І хоч про зменшення кількості захворілих на рак в області говорити поки не доводиться, позитивні зміни в онкологічній службі все ж відбуваються.

– Впродовж останніх років вдалось суттєво покращити матеріально-технічне забезпечення онкологічного диспансеру та посилити медикаментозну забезпеченість пацієнтів цієї служби. Тільки починаючи з 2016 року на придбання нового обладнання для онкодиспансеру, а також на ремонт та перезарядку наявних апаратів з обласного бюджету було виділено 27 мільйонів 700 тисяч гривень. У 2019 році на оновлення апаратури в цьому медзакладі передбачили ще 4,5 мільйони гривень, – каже директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж