Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У службі автомобільних доріг Буковини розповіли, які шляхи поремонтують цього року


Щоправда, грошей на все не вистачить 

У службі автомобільних доріг Буковини розповіли, які дороги ремонтуватимуть із приходом тепла. Щоправда, грошей, аби довести шляхи до ладу, катастрофічно не вистачає.

За державною програмою Чернівецька область на упорядкування дорожнього господарства отримає понад 200 мільйонів гривень.
Із цих грошей 75 мільйонів планують витратити на ремонт двох мостів та ділянки між ними у селі Розтоках Путильського району.

– Ідеться про мости, що постраждали від повені 2008 року. Щоправда, аби завершити їх, потрібно 182 мільйони гривень, тож цього року завершити цей об’єкт не вдасться. До кінця лютого затвердимо проектно-кошторисну документацію, опісля запустимо тендерні процедури та знайдемо підрядника, – розповів виконувач обов’язків начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Юрій Бучка.
 
Також цього річ продовжать капітальний ремонт під’їзду до КПП «Порубне». І ці роботи, за словами Юрія Бучки, завершити не вдасться. На 5,1 кілометра потрібно 252 мільйона гривень, облавтодор же має лише 75.

Крім того, 50 мільйонів планують витратити на ремонт дороги Н03 на ділянці від Рингача у сторону Припруття.

– 180 мільйонів також потрібно, аби завершити будівництво моста у Маршинцях. Наразі закінчуємо готувати проектно-кошторисну документацію, – каже Юрій Бучка.

Окрім того, в облавтодору іще є гроші із так званого митного експерименту – 116 мільйонів гривень. За ці кошти поремонтують серпантин перед Вижницею, так званий Судилівський спуск. Завершать ремонт ділянки, що за Коровією на трасі М19 та відрізок від усть-Путили до Путили.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно