Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Наливайченко: Корупція — головна перешкода для інтеграції України в ЄС

Система влади не повинна бути корумпованою та антиєвропейською Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко відповідає на запитання, що ставлять йому в соцмережах.
 
– Нам дали безвіз в обмін на виконання певних зобов’язань. І, за певною інформацією, зараз все частіше на Заході лунають розмови про те, що Україна не виправдала сподівань і варто, мабуть, цей безвіз забрати.

 
– Насправді, останні п’ять років саме корупція української влади була головною перешкодою для інтеграції України в Європейський Союз. Але безвіз отримали громадяни України. Я особисто знаю багатьох політиків ЄС, США, Канади, які чітко стоять на позиції того, що для українських громадян будуть найкращі умови, буде постійна підтримка, і безвіз буде діяти. Але владу в Україні треба змінити, щоб система влади не була корумпована, не була антиєвропейською. А працювала так, як в європейських країнах – сповідувала принцип прозорості, відкритості і служіння людям. Я йду в президенти для того, щоб в Україні з’явилася така влада на чолі з таким президентом,  зазначив Валентин Наливайченко.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж