Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Валентин Наливайченко розпочав президентську кампанію на Тарасовій горі в Каневі

Політик презентував громаді свою передвиборчу програму як кандидат у Президенти України Президентська кампанія Валентина Наливайченка розпочалася з покладання квітів до могили Тараса Шевченка на Тарасовій (Чернечій) горі в Каневі. Саме там вчора, 21 січня, і відбулася зустріч із активістами й однодумцями Руху «Справедливість».
Окрім того, у музеї «Шевченківський національний заповідник» на Чернечій горі Валентин Наливайченко презентував громаді свою передвиборчу програму як кандидат у Президенти України.

Він зауважив, що президент повинен бути тією людиною, яка захищає громадянина, його інтереси.

«Для мене як майбутнього президента ключовим є захист людини, зміна системи влади на службу громадянам, повернення країни на світлий шлях розвитку. Економіка, соціальна сфера, пенсії, зарплати, – все це має стати пріоритетним, бо це включає відновлення нормального життя в країні. І ми маємо стати членами ЄС і НАТО. Бо для нашої нації важливими є європейські стандарти», – наголосив лідер Руху «Справедливість».
 

Валентин Наливайченко розпочав президентську кампанію на Тарасовій горі в Каневі

Цей день є символічним, оскільки саме 41 рік тому дисидент Олекса Гірник вчинив акт самоспалення на Чернечій горі, протестуючи проти русифікації України.

«Постать Олекси Гірника мала вплив на тих, хто виступав за незалежність України. І зараз ми змушені доводити право на незалежність. Обов’язок президента – гарантувати громадянам мир та безпеку. Я знаю, що робити і як робити. Не боюся труднощів та відповідальності, маю нульову толерантність до корупції і не залежу від олігархів. Маю чіткий покроковий план відновлення миру та деокупації частин Донецької та Луганської областей та АР Крим, який, серед іншого, передбачає укладення нової дієвої міжнародної угоди», – зазначив Наливайченко.

Варто зазначити, що Валентин Наливайченко — один з небагатьох топ-політиків сучасної України, який іде до людей та здобуває довіру, відверто спілкуючись з виборцями.

Валентин Наливайченко розпочав президентську кампанію на Тарасовій горі в Каневі

«Кожен, хто був на Чернечій горі, погодиться зі мною, що це місце української сили. Місце, яке дає заряд потужної енергії, що є заохотою діяти, боротися і рухатися вперед. Вперед – до перемоги!


Минулого разу, зустрічаючись з черкащанами, він відповідав на їхні запитання на Соборній площі. Тоді ж і пообіцяв: «Я думаю, що варто розпочати президентську кампанію саме з Черкащини. Можливо, це буде Канів або Мошни. Сказав — зробив! Справедливість — буде! — заявив політик.

 
Прес-служба Руху «Справедливість» 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж