Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Справа зі шкільними автобусами на Хотинщині: підприємець поверне майже 2 мільйони гривень

Суд визнав договір недійсним Господарським судом Чернівецької області задоволено позов заступника прокурора області до управління освіти Хотинської райдержадміністрації та фізичної особи-підприємця про визнання недійсними результатів відкритих торгів та договору поставки двох шкільних автобусів.

Встановлено, що тендерним комітетом управління освіти Хотинської райдержадміністрації визнано переможцем торгів  приватного підприємця попри те, що на момент подання пропозиції та укладення договору у підприємця не було в наявності вказаних транспортних засобів. Крім того, повний пакет документів тендерної пропозиції переможця був дозавантажений в електронну систему закупівель уже після початку аукціону.

Проте, за результатами проведеної закупівлі між управлінням освіти Хотинської райдержадміністрації та фізичною особою-підприємцем було укладено договір поставки, згідно з яким постачальник зобов’язався поставити та передати у власність замовника 2 шкільні автобуси загальною вартістю майже 2 мільйони гривень.

Однак, поставлені автобуси не відповідали стандартам і технічним вимогам, які визначені Держспоживстандартом України та були переобладнані з вантажних на пасажирські.

Суд погодився з доводами прокуратури, визнав вказаний договір недійсними та своїм рішенням зобов’язав підприємця повернути управлінню освіти Хотинської райдержадміністрації витрачені кошти.
    
Прес-служба прокуратури Чернівецької області
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж