Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

За фактом шахрайства з продажем квартир у Чернівцях розпочали кримінальне провадження

Ідеться про будинок на вулиці Олени Пчілки
Відділом організації представництва в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Чернівецької області опрацьовано інформацію Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міської ради, оприлюднену на офіційному сайті міськради від 29.01.2019:
 

Встановлено, що одне із агентств нерухомості розмістило оголошення про продаж квартир в новозбудованому та зданому в експлуатацію будинку на вулиці Руській, однак насправді, будинок, про який йдеться в оголошеннях, розташований за адресою: вул. Олени Пчілки, 5Б, м. Чернівці.

За інформацією Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міської ради – за вказаною адресою не видавалось будь-яких документів дозвільного та декларативного характеру, які давали б право на виконання будівельних робіт та засвідчували прийняття в експлуатацію об’єкта житлового будівництва.

З викладеного вбачається, що у діях осіб, які пропонують до продажу житло на вул. Олени Пчілки, 5Б, вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.190 КК України (шахрайство), оскільки дії направлені на заволодіння коштами громадян в особливо великих розмірах.

13 березня 2019 року за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Підслідність визначена за слідчим управлінням ГУНП в Чернівецькій області.
 
Прес-служба прокуратури Чернівецької області
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж