Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«За життя» на Буковині підтримує розвиток дитячих талантів

Не словом, а ділом! Чернівецька обласна організація політичної партії «За життя» взяла шефство над танцювальним колективом «Калинонька», що в селі Глибочок Сторожинецького району. Дізнавшись про проблеми колективу, Олег Глухов заступник голови Чернівецької обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» та Руслан Адамович голова Сторожинецької районної організації політичної партії «Опозиційна платформа- За життя» зустрілися з його керівником Шершень Ларисою, щоб обговорити проблеми та потреби колективу.  
 
«Калинонька» - це велика танцювальна, творча родина, яка налічує понад півсотні талановитих дітей. В трьох групах займаються діти різних вікових категорій. Організатор та керівник Шершин Лариса Михайлівна разом зі своїми вихованцями дарують свято людям свого села,  району, неодноразово і досить на високому рівні, представляють Сторожинеччину на обласних фестивалях.

«Більшість конкурсів та фестивалів  є платними. Чимало грошей потрібно на підготовку до виступів, на пошиття сценічних костюмів, організацію поїздок  тощо.  Батьки вихованців часто не можуть фінансувати ці потреби. Я разом зі Сніжаною Ілікою, завідуючою клубом с. Глибочок та активісткою села, Марією Солтич, практично все робимо за власний кошт: шиємо дітям сценічні костюми, оплачуємо дорогу, фінансуємо участі у фестивалях, все щоб наші творчі дітки мали можливість розвивати і демонструвати свої таланти. Тому  фінансова підтримка з боку людей, які не байдужі до розвитку підростаючого покоління, вкрай необхідна для нашого колективу», - розповідає керівник танцювального колективу «Калинонька» Світлана Шершин.
 
Питання розвитку культури та дозвілля сільської молоді в Україні стоїть дуже гостро. Можливостей в необхідних обсягах оновити матеріальну базу, меблі,  музичні інструменти, костюми тощо, немає. Творчі гуртки та колективи тримаються на ентузіазмі їх керівників.
 
«Скільки у сільській місцевості талановитих людей, які вміють співати, танцювати, займатися рукоділлям? Їх дуже багато, потрібно тільки виявити та підтримувати ці таланти. Власне це ми і робимо. надавати Вже після першої зустрічі танцювальний колектив «Калинонька» отримав фінансування на першочергові потреби. Партія «опозиційна платформа - За життя»,  взяла шефство над цим колективом, адже на сьогодні сфера культури, як ніколи, потребує підтримки. Для нашої політичної сили, вклад в розвиток освіти та здоров’я дітей, це першочергові завдання. Адже діти, це майбутнє нації», зазначив Олег Глухов, заступник голови Чернівецької обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя».   скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж