Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецька «Самопоміч» представила своїх кандидатів у нардепи

Пріоритет представництва від регіону у загальному списку партії матиме доцент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ Ірина Ткачук
Чернівецька обласна організація партії «Об'єднання «Самопоміч» обрала своїх представників до парламентського списку. Про це йдеться на офіційному сайті обласного осередку політичної партії.
 
За результатами голосування, пріоритет представництва від регіону у загальному списку партії матиме Ірина Ткачук, доцент кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, співробітник приватного наукового інституту Норвегії. Друге та третє місце посіли викладач Оксана Лелюк і підприємець-ресторатор та меценат Роман Клічук.
 
За підсумками рейтингування народних депутатів, які входять до складу фракції «Самопоміч», у першій п’ятірці опинилися Олег Березюк, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, Олег Лаврик, Ірина Сисоєнко, відповідно.
 
Також повідомляється, що з 13 до 27 травня у всіх обласних організаціях «Об’єднання «Самопоміч» пройдуть загальні збори, де члени партії формуватимуть список майбутніх кандидатів у народні депутати у виборчому списку «Самопомочі». Партійці наразі рейтингують чинних членів фракції в парламенті, а також представників регіональних осередків. При цьому, ще одну третину майбутнього списку зарезервовано для громадських активістів, незалежних експертів та потенційних союзників.

Всі члени партії відповідної обласної організації визначають порядковий номер кандидата у робочому списку шляхом таємного голосування з використанням бюлетенів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж