Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На сесії питання виділення земельних ділянок учасникам АТО викликало найбільше суперечок

Фото: Руслана Козлова
Учасники бойових дій не задоволені тим, як виділять землю у Чернівцях
На останній сесії Чернівецької міської ради не обійшлося без суперечок. Цього разу чи не найдовше депутати обговорювали питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО. 
 
Анатолій Маркус, учасник бойових дій, котрий все своє життя - 50 років, живе у Чернівцях, звернувся до депутатів та міського голови з проханням виділити йому землю там, де він хоче, а не там де "мочара", адже він на таке право заслужив, будучи в АТО.
 
- Я 28 років стою у черзі на квартиру, подавав заяву на виділення мені земельної ділянки, там де я хочу - на вулиці Крилова, а не там, де ви вже виділили землю "мочару". Перед виборами я приходив до мера і пана Кушнірика, мені пообіцяли вирішити це питання. Але до цього часу воно так і не зрушило з місця. Зараз відмовляють всім, не лише мені, - обурюється чоловік. 
 
- Коли прийшов час іти воювати, ми не ховалися, і пішли в АТО. Перевірте, хто і як виконував свій бойовий обов'язок - ви хоча б раз поїхали в аеропорт під кулі і подивилися, як там було? А потім - перевірили, у яких умовах зараз живуть ті, хто повернувся з передової? - звернувся до владників пан Маркус. 
 
- Переживши всі події в аеропорту, я вже двічі лікувався у госпіталі. Зараз же Ви виділяєте мені землю на Коломийській і Лук'яновича, де ніяких комунікацій немає і не буде. Я за вас голосував, пане Каспрук, тепер бачу, що даремно, бо у вас нема совісті.
Він та інші учасники бойових дій попросили депутатів виконати Закон про надання учасникам АТО землі, яку вони заслужили.
 
Відтак депутати все ж прийняли рішення виділити землю 114 учасникам АТО, внісши до цього питання зміни.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж