Один із них, імовірно, в момент удару користувався мобільним телефоном
Блискавка 18 травня вразила на смерть двох людей на Буковині. Чоловіки 37 та 60 років випасали худобу, коли почалася злива. Від удару обоє загинули на місці. Про це йдеться у сюжеті телеканалу 112 Україна.
Односельці розповіли кореспондентам, що загиблі - зять та тесть. Вони випасали худобу неподалік села Вашківців Сокирянського району. Коли почалася шквальна злива, чоловіки накрилися захисними плащами, які від блискавки їх не врятували. Обоє загинули на місці від удару.
Як розповідає у сюжеті очевидець Василь Гончарук, він помітив що вони говорили телефоном. Блискавка, що вдарила, була червоного кольору. Після удару тіла розлетілися в різні боки і пішов дим.
До місця пригоди прибули «швидка», поліція та електрики. Місцеві припускають, що спершу блискавка влучила у 37-річного чоловіка, який користувався телефоном. Від удару йому розірвало одяг, на тілі були обгорілі сліди.
За словами сільського голови Вашківців Валерія Романенка, найбільш вірогіднішою версією є та, що вони стояли поблизу один одного. Зять розмовляв телефоном, і в цей момент отримав ураження струмом, від нього постраждав вже і тесть.
Як ідеться в сюжеті, загиблі жили на одному подвір’ї. Сусіди кажуть, що чоловіки дуже любили свою сім’ю. За кілька годин до зливи батько замінив на пасовищі старшу доньку, яка пасла корів разом із дідусем. Окрім неї, у чоловіка залишилися дружина та ще двоє маленьких дітей.
За словами сусідки Людмили Балан, старша донька знає про трагедію. Молодшим дітям про це ще не казали. Такого батька, як загиблий 37-річний чоловік, зі слів сусідки, нині не знайдеш.
Тіла загиблих відправили до Сокирянської центральної районної лікарні для проведення судово-медичної експертизи. У поліції з’ясовують усі обставини трагедії. Поліціянти також основною версією трагедії вважають те, що один із загиблих користувався в момент удару блискавки телефоном.
Тіла загиблих знайшли приблизно у 50 метрах від опори високовольтних ліній. Фахівці кажуть, якби чоловіки перебували у зоні захисної дії ліній електропередач – трагедії можна було б уникнути.