Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Каспруку в Чернівцях доведеться триматися за мерське крісло

Вакантне місце у «Народному фронті» на вибори до Верховної Ради займе Яценюк
Буковинську громадськість збентежила чутка: Арсеній Яценюк балотуватиметься в народні депутати від міста Чернівців. Про це  у новому випуску програми "Репліка" зі Святославом Вишинським на телеканалі "Чернівецький промінь".

Святослав зазначає: коли рейтинг «Народного фронту» пробив чергове дно та опустився нижче відмітки 1%, команда Арсенія Петровича змушена відмовитись від участі у виборах як партія. І робить ставку на мажоритарку.

– Невже вони думають, що це їх порятує? Невже в «Народному фронті» вірять, що чернівчани менше за інших українців постраждали від урядування Арсенія Яценюка? Це розуміють інші політики: ніхто не самогубець і таврованих «фронтовиків» у свої списки чи блоки навряд чи хтось візьме. Гирю на шию не одягне. Однак і мажоритарних округів на всіх бажаючих не вистачить. А значить: політичний шторм переживуть лише обрані? Спочатку за борт викинуть баласт. Усіх так званих «молодших партнерів». Тут і буде видно справжню цінність фігур на політичній шахівниці Арсенія Яценюка, - розмірковує ведучий.

На думку Святослава, заради перемоги пожертвують пішаками – новий розклад не залишає жодних шансів висування по чернівецькій мажоритарці поки що меру Олексієві Каспруку. Якщо по 201 округу не піде Яценюк – його місце обов’язково займе Федорук. Олексія Павловича на лаві запасних немає.

Суб’єкт висування при цьому не має жодного значення: Каспруку не дозволять балотуватись ні від себе, ні від інших. Щоб не заважав і не плутався під ногами.

– І як фігурі несамостійній Олексієві Пішаку з цим доведеться змиритись. Інакше рятівний човен Трохимовича і Яценюка загрожує перевернутись. А отже: Каспруку доведеться всіма силами і зубами боротись за поновлення у мерському кріслі – судова апеляція не за горами,  говрить автор та ведучий передачі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж