Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вижниччину відвідає посол Австралії в Україні

Вона візьме участь у роботі Мультисекторального жіночого клубу «FemGeneraction» 9-11 червня з 11.00 до 17.00 години у Вижницькому районному будинку дитячої та юнацької творчості працюватиме Мультисекторальний жіночий клуб «FemGeneraction». 11 червня його відвідає пані Мелісса О’Рурк – Посол Австралії в Україні.
 
Протягом трьох днів київські, чернівецькі та вижницькі фахівці будуть розповідати про збереження жіночого здоров’я, відстоювання своїх прав, захист від насилля, допомогу у складних життєвих ситуаціях, а також створення власного бізнесу, жіноче лідерство у різних сферах життя та творчий розвиток.  
 
У вересні найбільш активні учасниці заходу за рахунок проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії отримають можливість відвідати дводенний тренінг у м. Київ та ознайомитися із діяльністю національних і міжнародних організацій, які опікуються жінками, почути історії успіху видатних жінок.
 
Захід відбудеться в рамках проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії  FemGeneraction, який реалізовує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА». Метою діяльності проекту «Femgeneraction» є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж