Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Скільки квартир роздали представникам «Народного фронту» в Чернівцях?

Виділення самому собі квартири Обшанським –  черговий приклад розпоряджання цією партією майном громади
Нещодавно мережею поширили документи, за якими підтверджено, що один із відомих посадовців виділив собі квартиру у центрі міста. Йдеться про ексначальника інспекції з благоустрою Сергія Обшанського. На одній з попередніх посад, будучи заступником голови Першотравневої районної ради, він сам собі підписав виділення квартири у центрі міста. Обшанський отримав однокімнатне помешкання, обійшовши у черзі понад дві тисячі пільговиків.

Як розповів у програмі «Чернівці сьогодні» секретар міської ради Василь Продан, це черговий випадок, коли наближені люди до політичної партії «Народний фронт» отримують квартири, які належать місту:

Якщо ми подивимося на цю владу, це мабуть найменше приміщення з тих, що ми знаємо. Бо був пентхаус Каспрука, а в попереднього керівника департаменту МБК з’являлися на дочку, сина квартири, які мали відношення до міської ради. У пана Федорука з’явилася квартира на дочку у тих будинках, де була проблема з документами. Це політсила спеціалізується на квартирах. Вони переходять невідомим чином з власності громади у їхню власність.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України розслідує справу щодо ймовірного отримання хабараміським головою Олексієм Каспруком. Ідеться про елітну квартиру у Чернівцях.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж