Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Мартинюка поновили на посаді начальника управління освіти

Фото: promin.cv.ua
Каспрук видав відповідне розпорядження
Міський голова Олексій Каспрук своїм розпорядженням поновив на посаді начальника управління освіти міської ради Сергія Мартинюка. Про це повідомляє прес-служба міської радиДо виконання службових обов'язків Сергій Мартинюк приступить 14 червня. 

Сергію Мартинюку збережено раніше присвоєний 11-й ранг в межах п'ятої категорії посад місцевого самоврядування та надбавку за  високі досягнення у праці в розмірі 30% до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.
 
Нагадаємо, головного освітянина міста звільнили торік у грудні за неналежне виконання посадових обов’язків, допущення грубих порушень зберігання в управлінні освіти  міської  ради  відомостей, які  містять інформацію з грифом обмеження доступу «Для службового користування.
 
В управлінні часів його керівництва були зафіксовані декілька корупційних скандалів, через що депутати Чернівецької міської ради рекомендували звільнити Сергія Мартинюка із займаної посади.
 
Після відсторонення за бездіяльність Олексія Каспрука, Сергій Мартинюк пішов у відпустку більш як на 80 днів, причому зробив це у найбільш відповідальний для освітньої галузі час – період підготовки закладів до нового навчального року. Крім того, начальник міського управління освіти отримав 80 тисяч гривень відпускних. Йому також нарахували 45 тисяч гривень матеріальної допомоги.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж