Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Списки прогульників сесій на сайті міськради викликають сумніви, – Василь Продан

Секретар міської ради не пропустив жодного засідання, однак йому приписали "прогули"
Секретар міськради вважає, що заяви про вину депутатів у зриві сесій є безпідставними. Василь Продан у програмі "Чия правда?" на телеканалі "Чернівецький промінь" зазначає – після свого поверненням на посаду Каспрук не може впоратися з обов'язками голови засідань.

– Він приводить активістів, просто залишає залу, одноосібно переносить чи якось по-інакшому зриває. І все це заради того, щоби показати, що депутати не працюють,  каже Василь Продан.

Проте, керівник комісії з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції Юлія Сафтенко не робить відповідних зауважень міському голові. За словами Василя Продана, вона не приховує своєї прихильності до міського голови.

– Тому ми спостерігаємо в діяльності цієї комісії перевагу не в бік законності, а в бік міського голови. Якщо депутати щось роблять не так – голова комісії обов’язково зробить зауваження. Якщо ж мер порушує регламент – до нього жодних претензій,  каже В. Продан.
 
Що стосується публікації списків «прогульників» на сайті ЧМР, то у їхній достовірності секретар міськради сумнівається:

– На жаль, нині прес-служба стала політичним інструментом, який служить інтересам «Народного Фронту» та Каспрука. Тому достовірність викладеної інформації щодо цього викликає сумніви. Скажімо, я не пропустив жодного засідання, адже є секретарем міської ради. Натомість мені також приписали прогули,  розповів В. Продан у програмі "Чия правда?" на телеканалі "Чернівецький промінь".

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж