Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Каспрук не зачитував назви проектів рішень, і ніхто не заперечував», – Василь Продан

Секретар міської ради розповів, це нормальна практика, коли депутати мають документи і слідкують за перебігом сесії
Депутати Чернівецької міської ради дозволили головуючому не зачитувати повністю назви проектів рішень, котрі ухвалюють під час засідання. Із подібною пропозицією виступив Богдан Ковалюк. На його думку, таке нововведення дозволить економити час та підвищить ефективність роботи народних обранців.

Водночас подібне рішення викликало певне обурення у соцмережах. Активісти стверджують, що подібне рішення зробить засідання депутатів непрозорим. Мовляв, людям, котрі слідкують за перебігом сесії, буде незрозуміло, за що саме голосують народні обранці.
 
«Справа навіть не в тому, що головуючий сесії зухвало порушує регламент, не зачитуючи повну назву проектів рішень, і не у блискавичній реакції депутатів, які мають за лічені секунди зорієнтуватися, який проект рішення по суті голосується, а справа у людях, чернівчанах та й усіх, хто дивиться сесії наживо... тепер вони поняття не матимуть, за що саме голосують депутати», – написала на своїй сторінці у суспільній мережі facebook голова постійної депутатської Комісії з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції Юлія Сафтенко.

Водночас секретар Чернівецької міської ради Василь Продан пояснив, подібне рішення – звична практика для депутатів. Проекти рішень же можна легко відшукати на офіційному сайті Ратуші.

– Це нормальна практика, коли всі депутати мають документи і слідкують за проектами  рішення. Це було 10 років тому, 7 років тому, 2 роки тому. Але коли хтось хоче зробити з цього сенсацію, то він це, звичайно, робить. Прошу переглянути сесії, які проводив рік тому попередній керівник міста – було все один в один, і ніхто не заперечував, навіть голова Комісії з питань законності. Нині ж вона вирішила, що це дуже важливо. Усі проекти рішень оприлюднено на сайті міської ради за 20 днів до розгляду, будь-який чернівчанин може з ними ознайомитися, – зазначив посадовець. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж