Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Громада Чернівців вимагає заборонити передачу будівлі Нацбанку комерційні структурі

Фото: buknews
Чернівчани обіцяють бойкотувати роботу "Ощадбанку"
На Єдиному сайті електронних петицій з'явилося звернення щодо заборони передачі будівлі Нацбанку комерційній державній структурі «Ощадбанк». Натомість автор петиції пропонує створити там культурно-мистецький центр та музей АТО/ООС. 
 
"Ми, громада міста Чернівці, просимо депутатів міської ради звернутись до Кабінету Міністрів України з нашою ініціативою передати будівлю Національного банку громаді міста для створення у ній культурно-мистецького центру та музею АТО/ООС, а не використовувати його для передачі Ощадбанку, який і так має хорошу відремонтовану будівлю для свого центрального офісу. 
 
Якщо станеться передача будівлі національного банку Ощадбанку ми будемо вимушені бойкотувати роботу "Ощадбанку" в місті Чернівці та вимагати розірвання всіх договорів між міською радою та Ощадбанком, і вимагатимемо повернути всі його приміщення до комунальної власності міста", - ідеться у тексті петиції.

Підписати петицію можна ТУТ.
 
Нагадаємо, що будівлю Національного банку у Чернівцях, за проханнями деяких народних депутатів з Буковини, хочуть віддати комерційній державній структурі «Ощадбанк».
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж