Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях МіськШЕП залатав 9,3 тисячі квадратних метрів доріг

Цьогоріч у бюджеті для цього передбачили більше коштів, аніж у попередні роки

На поточний ремонт доріг у Чернівцях цього року у загальному фонді міського бюджету передбачено 15 мільйонів гривень. Це на один мільйон гривень більше, ніж торік, і на п'ять мільйонів гривень більше, ніж у 2017 році, - повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.


Окрім того, ліквідацію аварійних вибоїн на дорогах міста цього року проводять також за рахунок коштів, виділених на надання послуг з утримання вулично-шляхової мережі міста. Цього року на ці послуги з бюджету виділили 61 мільйон гривень. Торік ця сума становила 32,2 мільйони гривень. Послуги з утримання вулично-шляхової мережі надає комунальне підприємство міськШЕП.


Станом на 1 червня цього року поточний ремонт виконали на площі 7,5 тисяч квадратних метрів. Торік на цю ж дату ліквідували понад 7,3 тисячі кв. м, у 2017 році – 7,4 тис.кв. м. ямковості на дорогах. Таким чином, темпи виконання поточного ремонту доріг у Чернівцях є стабільними.


За 20 днів червня поточний ремонт доріг виконали на площі 1,8 тисяч кв. м. Зокрема частково ліквідовано ямковість на вулицях Миколаївській (765 кв.м), Герцена (288 кв.м), Вірменській (169 кв.м.), Маяковського (60 кв.м.), Галицький шлях (198 кв.м), Білоруській (155 кв.м.), Машинобудівників (41 кв.м) та бульварі Героїв Крут (146 кв.м.).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж