Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Вулиця Щербанюка у червні мала би бути повністю відремонтованою

Хоч гроші на дорогу виділені, міський голова не хоче ремонту без заміни усіх мереж
Нещодавно мешканці будинків, прилеглих до вулиці Щербанюка, зібралися на термінові збори. На зустріч запросили представників департаменту ЖКГ і депутатів, аби висловити невдоволення аварійним станом дороги на Щербанюка.

Обурення мешканців цілком виправдане, оскільки вулиця у червні мала б бути відремонтованою. Про це розповів у програмі «З перших вуст» на радіо «Буковинська хвиля 100FM» секретар міської ради Василь Продан.

Ми запланували і мали б давно завершити. У червні – останній термін, коли дорога була б зроблена. Депутати виділили 6,5 мільйонів для того, щоб повністю завершити ремонт вулиці. Міський голова каже: «Ні. Ми не будемо класти асфальт, поки не будуть поміняні мережі».

Однак повна заміна мереж на вулиці – дороговартісний і не завжди виправданий процес. Так, на ремонт цієї вулиці потрібно би було витратити 57 мільйонів гривень, яких у бюджеті міста немає, а Уряд, як показав досвід 2016 року, не виділятиме на цю мету такі кошти:

У 2016 році уже зверталися, три роки тому. Ніхто не дав. Той же "Народний фронт", 80 депутатів Верховної Ради,  не схотіли чи не змогли вирішити питання Щербанюка.
Які аргументи, щоб держава виділила гроші на Щербанюка? Це ваша вулиця, ви чернівчани її і робіть. Ніякий там транзитний транспорт не їздить.

Таке відкладання ремонтів доріг – позиція Олексія Каспрука як міського голови:

Це дуже зручна форма: давайте будемо робити дуже дорого, давайте будемо звертатися до уряду. Це форма нічогонеробіння. І щоб було що розказувати на прес-конференціях, мовляв немає документів, уряд гроші не виділив.

Тим часом петиція із вимогою ремонту вулиці на сайті міської ради набрала необхідну кількість голосів чернівчан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж