Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук самоусунувся від ремонту вулиці Щербанюка в Чернівцях

Фото: Чернівецький Промінь
Міський голова лише розкритикував початок робіт замість сприяння у цьому процесі
Міський голова Олексій Каспрук прокоментував початок робіт на вулиці Щербанюка. 

«Ініціативна група мешканців оголосила, що власними силами розпочинає ремонт дороги на Щербанюка, яку обіцяють відремонтувати ще з 2006 року. Вартість ремонту 54 мільйони. Грамоту від себе і Бешлея за роботу на Щербанюка гарантую», - написав на своїй сторінці у facebook О. Каспрук.

Міський голова розкритикував початок робіт, попри те, що мешканці будинків, прилеглих до вулиці Щербанюка, проводили термінові збори та висловлювали невдоволення аварійним станом дороги - вулицю не ремонтували понад 10 років.

Мешканці вулиці запросили на зустріч представників міської ради. Вислухати містян приїхали директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей, депутат міськради Ростислав Білик, а також нардеп Оксана Продан.

Вислухавши людей, Оксана Продан одразу посприяла початку робіт на вулиці. У той час, як міський голова, замість свого сприяння, обмежився лише критикою у бік політичних опонентів.

Хоча, як зазначав раніше секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, ремонт цієї дороги планували і повинні були завершити цього місяця. Червень мав стати крайнім терміном здачі вулиці в експлуатацію. Задля цієї мети депутати на сесії міськради виділили 6,5 мільйонів гривень.
 
Проте, міський голова відмовлявся ремонтувати дорожнє покриття, поки не будуть поміняні мережі. Попри те, що повна заміна мереж на вулиці є дороговартісним і не завжди виправданим процесом. Зокрема, ремонт Щербанюка обійшовся би у 57 мільйонів гривень, яких у бюджеті немає.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж