Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук поїхав у двотижневе відрядження за гроші чернівчан, – Василь Продан

Фото: з facebook Олексія Каспрука
У відповідному розпорядженні було написано, що оплачує візит до Канади міська рада
У розпал сезону ремонту доріг, підготовки до нового навчального року та опалювального сезону Олексій Каспрук на два тижні поїхав у відрядження. Через відсутність Каспрука не проводяться сесії міської ради, засідання виконкому, і сотні важливих питань чернівчан та життєдіяльності міста залишаються невирішеними.

На думку секретаря Чернівецької ради Василя Продана, це абсолютно ненормальна ситуація. Більше того у двотижневий вояж Каспрук поїхав за кошти чернівчан. Про це секретар міської ради повідомив в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».

– Все що відбувається у господарці міста йде від першої особи. Якщо людина замість того, щоб займатися містом гастролює світом, а не займається містом, то який ви хочете результат? Звичайно, буде такий результат, який ми сьогодні бачимо і нічого дивного в цьому немає.
 
Питання в тому, що ніхто з керівництва міської ради не знав, що міський голова поїхав у відрядження. Тобто взнали по факту, коли він не вийшов на роботу. Це ненормально, так не має бути, – розповів Василь Продан.

Але найбільше обурює той факт, що Каспрук поїхав у відрядження за кошти міського бюджету. А тепер заднім числом шляхом підробки документів чернівчан намагаються переконати, що відрядження оплачувала сторона, яка приймала.

– Каспрук точно не був у складі офіційної української делегації. Мало того, там дива відбуваються з тим, хто оплачує цю поїздку. Я бачив це розпорядження, де зазначено, що всі витрати бере на себе міська рада. Після того, як одна з громадських організацій подала запит і спитала, за який рахунок міський голова поїхав, на той момент виконувач обов’язків міського голови пан Паскар вносить зміни в розпорядження і вже хоче змінити формулювання, що це не за рахунок міської ради, а за рахунок сторони, що приймає. Але, яка сторона приймає, що це за відрядження  незрозуміло.

Коли їхав, чітко було сказано, що за кошти міської ради. Який зміст в цій поїздці? Це він поїхав набиратися досвіду? Я ще не бачив жодних результатів цих відряджень,  підсумував Василь Продан.  
         
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж