Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук приховував інформацію, що працівники Теплокомуненерго три місяці сидять без зарплати, - Василь Продан

Таким чином він поставив під загрозу початок нового опалювального сезону
Протягом трьох місяців Олексій Каспрук приховував від депутатів міської ради та членів виконавчого комітету інформацію, що працівники комунального підприємства «Чернівцітеплокомуненерго» не отримують зарплату. І це певним чином може поставити під загрозу вчасний початок нового опалювального сезону.

Таку думку висловив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 
- Готуватися до опалювального сезону треба на наступний день після того як завершений попередній опалювальний сезон. У нас в керівництві міста відбулися зміни – з 23 квітня місто знову очолює Олексій Каспрук. Неодноразово я йому казав, що треба посилити роботу з тим же Теплокомуненерго А буквально 10 днів назад з’ясувалося, що саме з 23 квітня  не виплачується зарплата працівникам Теплокомуненерго.


Коли вже ця проблема вийшла на обговорення сесії та виконавчого комітету, я так само запитував у керівника Теплокомуненерго – чому три місяці ви мовчали? Він каже, що не мовчав, а доповідав керівництву міста. Чому тоді керівник міста нікому не повідомляв про це, ні депутатський корпус, ні мене, як секретаря міської ради. По суті, всі ці три місяці, коли працівники теплокомуненерго не отримували зарплату, це тримали в таємниці, - повідомив Василь Продан.

 
За словами секретаря міськради, така позиція Каспрука могла бути викликана виборами та підтримкою ним одного з кандидатів.
 
 
- Я припускаю, що це могло бути пов’язано із виборами. Не хотів мер міста подавати негативну інформацію. Мабуть, йому здавалося, що це будуть використовувати проти нього. Він підтримував одного з кандидатів і, можливо, боявся, що цьому кандидату будуть дорікати – дивіться, ваш однопартієць не може забезпечити зарплату і навести лад на Теплокомуненерго.
Але ж ти не мовчи. Ти думай про людей, а не про вибори.


Так само не розумію, чому мовчали працівники комунального підприємства. Що з ними робили, як їх вмовляли три місяці і сидіти без зарплати, - підсумував Василь Продан.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж