Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині розпочався мисливський сезон - вже зловили 6 порушників

Фото: Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ
Днями розпочався сезон полювання на пернату дичину
На мисливських угіддях Чернівецької області розпочався сезон полювання на пернату дичину. Попри те, що сезон розпочався спокійно, є мисливці, які не дотримуються правил полювання.
 
Про це свідчать 6 протоколів, складених рейдовими бригадами. Основні порушення – відсутність належних документів, які дають право на полювання.

Чернівецьке обласне управління лісомисливського господарсьва нагадує, що вирушаючи на полювання необхідно мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.

За порушення правил полювання громадянам доведеться сплатити штраф у розмірі від від двох до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто, від 34 до 510 гривень (згідно з частиною першою статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

До порушень належить:
- полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин;
- допускання собак у мисливські угіддя без нагляду;
- полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання), яке не мало наслідком добування;
- знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в дозволі на їх добування.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж