Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міський голова робить собі піар на загиблих, - Василь Продан

Фото: Ігоря Константинюка, "Чернівецький промінь"
На сесії міськради проголосували за спірне питання про виділення землі родині загиблого воїна АТО
Спірне питання щодо виділення земельної ділянки на вулиці Дзержика для родини загиблого Героя АТО Леоніда Петихачного знову обговорювали на сесії.

Цього разу депутати підтримали проект рішення. За це питання свої голоси віддали 22 народних обранців.

Чому це питання було спірним, у перерві сесії журналістам телеканалу «Чернівецький промінь» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан. 

Справа полягає у тому, що свого часу ця земельна ділянка була виділена працівниці обласної філармонії. Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, який на той момент здійснював повноваження міського голови, наклав на це рішення вето, адже на цю ж земельну ділянку претендувала родина загиблого учасника АТО Леоніда Петихачного.

Однак, працівниця подала до суду, який прийняв рішення про скасування вето. При цьому, з’ясувалося, що розмір земельної ділянки становить не 10, а всього лише 5 соток.
 
Вочевидь, Олексій Каспрук вирішив попіаритися на родині загиблого і знову проштовхнув питання виділення спірної ділянки на розгляд.

-На мою думку, неправильно, коли родина загиблого ще й у суді має вирішувати, чия це буде частина землі. Ми бачимо, які сили в міській раді хочуть розпалення конфлікту і піару на загиблих. Вважаю це аморальним. Бо є можливість отримати в іншому місці не 5 соток, а 10. То для чого постійно стравлювати чернівчан? Ми бачимо, що міський голова цього хоче і все для цього робить. І одна з партій його в цьому підтримує. Задля цього вони навіть використовують родини загиблих. Вони що, не усвідомлюють, що відправляють родину загиблого Героя ще на один фронт – судовий. Щоби вони ще роками судилися за цю ділянку. Для чого, якщо це можна вирішити одним голосуванням? Бо комусь хочеться робити на цьому піар, - каже Василь Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж