Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині лікувальним закладам виділили 13 мільйонів гривень

Депутати Чернівецької обласної ради прийняли зміни до бюджету - 2019
Вчора, 7 листопада, на сесії Чернівецької обласної ради депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік. Зокрема, надано пропозиції щодо необхідності в додаткових коштах майже на 70 млн. грн. Повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.
 
Коштом додаткових надходжень від перевиконання дохідної частини обласного бюджету та зменшення резервного фонду обласного бюджету надали додатково бюджетним установам 15,6 млн. грн.
 
Основну частину коштів, зокрема майже 13 млн. грн. планується спрямувати лікувальним закладам області. За ці кошти буде збільшений фонд оплати праці обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на 3 млн. грн., придбане програмне  забезпечення для надання послуг з впровадженням медичної інформаційної системи, пов’язаних з переходом у 2020 році на фінансування Національною службою здоров'я України в сумі 3 млн. грн., вжиті заходи з енергозбереження, завершений капітальний ремонт відділення недоношених дітей в КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня», придбання медикаментів та медичного обладнання на загальну суму 6,7 млн. грн.

Також зміни передбачають виділення  коштів на виплату грошових винагород спортсменам та тренерам Чернівецької області з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту для осіб з інвалідністю в сумі 264  тис. грн., збільшення коштів на фінансування програм соціального захисту населення в сумі 520 тис. грн., фінансування закладів культури – 463,7 тис. грн., збільшення обсягу програми підтримки агропромислового розвитку в сумі 480 тис. грн.

Між районними бюджетами та бюджетами ОТГ розподілена субвенція з державного бюджету для здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості, яка буде використана на придбання службового автотранспорту для амбулаторій загальної практики — сімейної медицини у сумі 4 млн. грн. та придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики — сімейної медицини в смт. Глибока на суму 99 тис. грн., решта субвенції буде розподілена між територіальними одиницями, відповідно до наказу Мінрегіону.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж