Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Якою буде команда нового голови Чернівецької ОДА?

Сергій Осачук запевнив, що до кінця грудня представить нову команду У понеділок, 2 грудня, відбувся перший брифінг Сергія Осачука на посаді голови Чернівецької обласної державної адміністрації. Пресконференцію провели на сходах перед ОДА. Найбільше цікавило представників ЗМІ питання стосовно формування нової команди. Голова обласної державної адміністрації запевнив, що до кінця грудня, після ряду процедур, він представить буковинцям свою нову команду.
 
Ми формуємо команду. Кожного дня відбуваються співбесіди та зустрічі, я маю велике  бажання і намір завершити цей процес до кінця грудня. Це стосується голів районних держадміністрацій, заступників голови обласної державної адміністрації. Це будуть нові люди, які мають неймовірний авторитет в експертному середовищі, і які будуть спроможні надихнути Буковину на новий розвиток.


Наразі, координаторка медичної реформи у області Наталія Гусак та депутат Чернівецької міської ради Богдан Ковалюк є радниками голови Чернівецької ОДА. Вони, за словами Сергія Осачука,  будуть переведені з посади радників та стануть заступниками голови Чернівецької ОДА. 

Зараз вони радники, адже процедура призначення заступників довга, а люди у команді мені потрібні вже.


Нагадаємо, що 25 листопада, Володимир Зеленський підписав указ про призначення Сергія Осачука головою Чернівецької обласної державної адміністрації.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж