Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Хто з буковинських депутатів підтримав надання добровольцям статусу учасників бойових дій?

Верховна рада дала можливість отримати статус учасника бойових дій добровольцям За зміни до законодавчих актів щодо надання соціальних гарантій з-поміж учасників АТО проголосували 329 народних обранців.
 
Що стосується депутатів- вихідців з Буковини, то вони майже одноголосно підтримали такі зміни.
 
8 депутатів - Сергій Рудик, Олена Лис, Максим Заремський, Георгій Мазурашу, Валерій Божик, Оксана Гринчук, Володимир Козак, Максим Павлюк - проголосували «за». Лише Михайло Папієв  не голосував.
 
Статус учасників бойових дій отримають «особи, які у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, упродовж щонайменше 30 календарних днів, у тому числі за сукупністю днів, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, перебуваючи в районах АТО у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів у взаємодії із Збройними Силами України, МВС, НацПоліцією, Нацгвардією,  СБУ та іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами».
 
Не поширюється цей статус на волонтерів.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж