Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях презентують книгу Вернона Кресса «Перше життя. (Не)вигадана повість»

Книга виходить в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського
12 грудня у Літературному целанівському центрі відбудеться презентація книги Вернона Кресса «Перше життя. (Не)вигадана повість». 
 
Про видання розповість його редактор та упорядник журналіст Юрій Чорней. Модеруватиме презентацію Інґа Кейван. Початок о 18:00.

Вернон Кресс – це літературний псевдонім російського письменника, громадського діяча, в’язня таборів ГУЛАГу Петера Деманта (2.08.1918, Інсбрук – 11.12.2006, Москва), дитинство, юність і молодість якого пов’язані з Чернівцями. 11 грудня минає 13 років з дня смерті цього легендарного чернівчанина, який є одним із творців чернівецького міфу. Власне, в автобіографічній повісті «Перше життя», що зображує зокрема Чернівці 20-х–40-х років ХХ століття, переплітаються правда і вигадка. І водночас це важливе свідчення про ті Чернівці, які після 1945 року зникли, а подальші долі багатьох чернівчан склалися драматично, а то й трагічно, як і самого Петера Деманта. 
 
Це видання «Першого життя» вже третє, але це перше повне видання повісті, в яку увійшли нові глави із архіву автора, тому книга значно доповнить враження читачів, які вже знайомі з цією частиною творчості письменника, і відкриє багато цікавої інформації про Чернівці тим, хто познайомиться з текстом уперше.
 
Під час презентації йтиметься зокрема про чернівецький міф Петера Деманта, про доцільність здійснення цього видання саме російською мовою і, звісно, про неоднозначну постать самого письменника, про таємниці його життя, які він забрав із собою, залишившись яскравою і цікавою загадкою.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж