Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В обласній дитячій лікарні придбали сучасне обладнання для передчасно народжених дітей

За його допомогою виходжуватимуть дітей, народжених до 1,5 кілограми У обласній дитячій клінічній лікарні оновили обладнання для виходжування передчасно народжених дітей. Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Чернівецької ОДА.
 
Як розповів керівник обласної дитячої клінічної лікарні Микола Чепіль, нещодавно для відділення  інтенсивної терапії новонароджених було придбане нове обладнання. Для покращення виходжування передчасно народжених дітей закупили дороговартісний кювез американського виробництва.
 
Аналогічних кювезів немає в закладах охорони здоров’я області. Крім того, як нам повідомили представники постачальника, в Україні він теж один із перших зі своєї останньої партії виробництва. Це обладнання максимальної комплектації. Переконані, що воно значним чином прискорюватиме та покращуватиме виходжування діток, які цього потребують

 
Завідуючий відділення інтенсивної терапії новонароджених ОДКЛ Олексій Козьма каже, що в середньому протягом року на лікуванні у даному структурному підрозділі лікарні перебувають 210-240 дітей, 65-70% з них потребують виходжування у штучно створених умовах. Найкраще такі умови дозволяє забезпечити новопридбане обладнання.
 
Даний кювез забезпечує умови для належної життєдіяльності дітей, вагою менше 1,5 кг. Як правило, дитина перебуває у кювезі до досягнення відповідної ваги та стабілізації життєвоважливих показників, але не менше двох тижнів. Придбане обладнання дозволяє створити дитині необхідні умови вологості, температури, звукоізоляції. Крім того, кювез оснащений підводкою кисню, що дуже важливо, адже нерідко передчасно народжені діти потребують штучного забезпечення киснем

В обласній дитячій лікарні придбали сучасне обладнання для передчасно народжених дітей

 

В обласній дитячій лікарні придбали сучасне обладнання для передчасно народжених дітей

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж