Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецький університет у 2020 році отримає більше коштів з державного бюджету

Фінансування ЧНУ збільшать на 22,7 мільйони гривень

Міністерство освіти і науки опублікувало детальний розподіл коштів з державного бюджету між закладами вищої освіти. Всього на університети у 2020 році МОН витратить 16,26 млрд грн.

"Кожен університет отримав фінансування залежно від результатів своєї роботи та стимул розвиватись динамічніше”, – відзначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.

З 2020 року ЗВО фінансуються за формулою, де університети з кращими результатами діяльності отримують більше фінансування порівняно із бюджетом минулого року. Відповідне рішення схвалив Уряд 24 грудня 2019 року, - повідомляє Міністерство освіти і науки України

Розрахунок обсягу фінансування у 2020 році робився МОН за конкретними показниками, серед яких: масштаб університету; контингент; регіональний коефіцієнт; позиції у міжнародних рейтингах; обсяг коштів на дослідження, які університет залучає від бізнесу чи з міжнародних грантів. З 2021 року до цих показників додасться працевлаштування випускників, які МОН буде відслідковувати через онлайн-систему.

Фінансування за формулою отримають 136 закладів вищої освіти, а 17 університетів отримали збільшення фінансування на понад 15 мільйонів гривень.

До цього списку потрапив і Чернівецький національний університет, фінансування якого збільшать у 2020 році на 22,7 мільйони гривень. Більше коштів отримають лише 11 університетів в Україні, серед яких переважно Київські, Харківські та Львівські ВУЗи

Чернівецький університет у 2020 році отримає більше коштів з державного бюджету

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж