Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Зловживання владою: Прокуратура відкрила провадження щодо постачання неякісного масла у дитячі садочки Чернівців

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Керівник управління освіти Сергій Мартинюк знав, що масло не відповідає вимогам договору, але підписав угоду на 3 мільйони гривень

Нещодавно «Чернівецький промінь» писав про закупівлю Чернівецьким Управлінням освіти неякісного вершкового масла, яке постачатимуть в усі чернівецькі садочки впродовж 2020 року. Згідно договору за бюджетні кошти купили 23 тони масла на суму понад 3 мільйони гривень.

Нагадаємо, керівник управління освіти Сергій Мартинюк зізнався, що перед підписанням договору брали проби масла цього виробника і продукція не зовсім відповідала тим параметрам, які були зафіксовані в документації. Не зважаючи на це з молокозаводом уклали угоду на 3 мільйони гривень.

Як повідомили у пресслужбі прокуратури області, з метою з’ясування обставин забезпечення дошкільних навчальних закладів міста якісними продуктами харчування за бюджетні кошти, Чернівецькою місцевою прокуратурою 24.01.2020 року розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.

Нагадаємо, що згідно всеукраїнського опитування чернівецька освіта вже другий рік поспіль визнається найкорумпованішою в Україні. Депутати міської ради неодноразово вимагали від Олексія Каспрука звільнити головного освітянина Сергія Мартинюка через численні корупційні скандали, але міський голова завжди стає на захист свого підлеглого.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно