Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергій Мартинюк закупив неякісне масло для чернівецьких садочків

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Головний освітянин Сергій Мартинюк, незважаючи на недоліки виявлені під час експертиз продукту, всеодно підписав договір на 3 мільйони з виробником фальсифікованого масла

Держпродспоживслужба провела дослідження якості вершкового масла і виявила, що деякі виробники значно порушують норми. Виявилось, що один з виробників, продукція якого, згідно з експертизою, наполовину складається з замінників, уклав контракт з управлінням освіти Чернівецької міської ради. До кінця 2020 року постачатиме вершкове масло в усі чернівецькі садочки, - повідомляє ТСН 

Компанія «Івано-Франківський міськмолокозавод» виграла тендер і міське управління освіти уклало з нею договір. Згідно умов договору виробник постачатиме вершкове масло в усі 54 дитячі садочки Чернівців. За це від управління освіти компанія отримає понад три мільйони гривень. Масло мало містити згідно договору від 72% тваринного жиру, але натомість експертиза вияивла, що в продукті понад 50% нетваринних жирів.

З’ясувалось, що це не перший договір цього виробника з чернівецькими освітянами. Більше того його вже ловили на порушеннях, але управління освіти Чернівецької міськради всеодно уклало угоду з цим молокозаводом.

Очільник управління освіти Сергій Мартинюк в коментарі ТСН зазначає, що в кінці 2019 року брали проби масла цього виробника і продукція не зовсім відповідала тим параметрам, які були зафіксовані в документації. Не зважаючи на це з ним чомусь таки уклали договір.

Коментувати «Чернівецькому променю» підозрілу співпрацю освітян з виробником неякісного масла Сергій Мартинюк відмовився.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно