Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук намагається перекласти свою відповідальність за ситуацію у місті на політичних опонентів, - Володимир Бешлей

Міський голова загострює ситуацію у Ратуші через початок своєї передвиборчої кампанії

Директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей в ефірі програми «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів з чим пов’язане загострення відносин з міським головою Олексієм Каспруком і догани, які мер зараз «штампує» одну за одною.

На думку Володимира Бешлея Олексій Каспрук вже розпочав передвиборчу кампанію і намагається перекласти провину за свої недопрацювання на політичних опонентів.

Це політичні ходи Каспрука. Очевидно він вже почав передвиборчу кампанію і частину своєї відповідальності звичайно він буде перекладати на різних своїх політичних опонентів. Хоча я не є йому політичний опонент, я є його підлеглий, і згідно трудового кодексу я виконую всі його доручення. І так було принаймні останні 7 місяців.
Але зараз дуже загострилась ситуація, адже нещодавно міський голова оголосив про створення своєї партії, і тут вже пішло не вирішення господарських питань, а більше політики.

За словами директора департаменту ЖКГ, надмірну заполітизованість у діях Каспрука довів нещодавно суд, який визнав протиправним та скасував рішення мера про догану.

Суд розібрався в ситуації, вивчив усі докази, щодо необґрунтованості винесення мені догани і визнав мою правоту. Згідно рішення суду Каспрук дещо перевищив свої повноваження і незаконно виніс мені догану

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж