Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук не відпустив у Держгеокадастр директора ДЖКГ

Фото: promin.cv.ua

Міський голова продовжує займатись політикою, а не проблемами чернівчан

Сьогодні в Києві відбувається конкурс на заміщення вакантної посади керівника Держгеокадастру Чернівецької області. Серед 15 претендентів значиться і начальник департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.


Однак чернівецький міський голова Олексій Каспрук не відпустив на конкурс Бешлея, який просив відпустку на цей час. Більше того, за власної ініціативи особисто написав лист з негативною характеристикою на свого підлеглого, який передали в Держгеокадастр.


На брифінгу мер повідомив, що не відпустив керівника ДЖКГ на конкурс, тому що він має в Чернівцях багато роботи. Каспрук не приховував своїх позитивних емоцій, що зміг зашкодити своєму підлеглому. При цьому мер не пояснив, чому тримає на роботі посадовця, роботою якого відверто незадоволений.


"Здавалось би, чудова перспектива для мера, незручний Бешлей йде з посади, мер, у свою чергу, ставить на його місце людину, в якій впевнений і наводить лад у сфері ЖКГ. З іншого боку, Бешлей як рятівна соломинка для Каспрука та можливість перекласти на нього провину за усі свої провали, що мер успішно робив останнім часом", - прокоментувало цю ситуацію видання «Chernivtsi Times».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж