Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пільги лише за «карткою чернівчанина», але стара картка не діятиме

Пенсіонери знову будуть змушені оббивати пороги банків щоб отримати оновлену «картку чернівчанина».

Картку чернівчанина» витягують із небуття. Лише за її наявності з жовтня 2020-го пільговики зможуть їздити у міських тролейбусах. Але старі картки не діятимуть, тож усі власники розпіареної Каспруком «картки чернівчанина» будуть змушені отримувати нову картку.

Проте коли з’являться нові картки чиновники не знають і досі.

«Будуть нові «картки чернівчанина» нового зразка«смарт-сіті». Ощадбанк випускає картки нового зразка. Я вам не можу сказати, коли серію почнуть запускати. Вони в роботі», - розповідає директор «Муніципального інфоцентру» Іван Паращук.

Хоча анонсуючи стару «картку чернівчанина» під час виборчих перегонів Олексій Каспрук наголошував саме на соціальній складовій картки чернівчанина. Однак за 5 років меру так і не вдалось реалізувати обіцянки

«Монетизувати ті пільги та допомогу, які виплачує міський бюджет мешканцям міста, також плануємо, що ці картки будуть оснащені безконтактним чіпом і будуть використовуватися при оплаті за паркування чи проїзд», - обіцяв ще перед виборами Каспрук.

За цей період ідею з карткою містянина реалізували майже усі обласні центри України. У сусідньому Тернополі «файна картка»- це і шанс отримати знижки, й електронний проїзний, а віднедавна нею користуються школярі для розрахунків за харчування учнів-пільговиків. У Вінниці картку запровадили за рік, а отримати їх можна у декілька кліків у телефоні. В Івано-Франківську картки адресно доставляють працівники соціальних служб та мерії. На Чернівецьких же пенсіонерів і пільговиків схоже знову чекають битви у чергах в банку за шматок омріяного пластику.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж