Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На буковинську освіту виділили 75 млн грн. Але грошей ще не дали

Найбільше додаткових грошей отримають Чернівці На 75,8 мільйона гривень збільшено обсяг освітньої субвенції місцевим бюджетам Чернівецької області згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 116-р. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
 
Кошти спрямують на оплату праці педагогічних працівників. Найбільше додаткових грошей отримає казна Чернівців (14,8 мільйона гривень), бюджети Сторожинецької (7,6 мільйона), Вижницької (4,1 мільйона), Новоселицької (2 мільйони) та Вашківецької міської (2,2 мільйона) об’єднаних територіальних громад.
 
Одночасно обласному бюджету зменшено зазначену субвенцію на 3,5 мільйона гривень.
 
Крім того, Уряд уточнив порядок використання залишків коштів за освітньою субвенцією, виділених торік на оснащення закладів загальної середньої освіти обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій. Кабмін передбачив погодження цих видатків із Міністерством освіти і науки України та централізовану їх закупівлю.
 
Нагадаємо, що у 2019 році на вказані потреби обласний бюджет отримав 15,7 мільйона гривень. А в січні вчителі чернівецьких шкіл залишились без зарплати. Педагоги скаржаться, що досі не отримали аванс за лютий.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж