Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Під Хотином планують захоронювати львівське сміття

Тариф на захоронення сміття на Хотинщині становитиме 700 гривень за одну тонну

Виконавчий комітет Хотинської міської ради 30 січня прийняв рішення про затвердження тарифів на послуги із захоронення сміття завезеного з інших регіонів країни. У рішенні йдеться що тариф на захоронення сміття з інших регіонів країни становитиме 700 гривень за одну тонну.

Щоправда сам файл з проектом рішення на сайті міськради називався «Тариф сміття Львів». Це наводить на думки, що рішення приймали саме для захоронення львівського сміття на Хотинськомму сміттєзвалищі.

Міський голова Хотина Микола Головльов, у коментарі «Чернівецькому променю», інформацію про перемовини зі Львовом підтвердив, але зазначив, що львівське сміття не будуть приймати без згоди хотинчан. Громадські слухання з цього приводу мають провести в найближчі два місяці.

Ми вивозимо з міста 1-2 машини, сміттєзівлище функціонує з 1983 року, площа 9,8 гекатрів. На сьогоднішній день зайнято лише 2,5 гектари. Львів просить приймати 2 машини в день по 50 тонн максимум. Для нас це б не було проблемою. Якби люди погодилися, ми б могли заробляти 12 мільйонів гривень на рік, - розповів Микола Головльов

 

Нагадаємо 18 січня вночі на території Хотинського лісництва2 сміттєвози скинули львівське сміття.

Згодом сміття прибрали, а у Львівській міськраді призначилислужбове розслідування.

Під Хотином планують захоронювати львівське сміття

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж